KIM JESTEM?

Nazywam się Magdalena Kołodziejczyk. Organizowanie ślubów to nie tylko moja praca, ale również piękna pasja. Pracuję z sercem i zaangażowaniem, by każde wydarzenie było wyjątkowe i dostosowane do osobistych potrzeb Pary Młodej. Bliski jest mi styl glamour gdyż uważam, że elegancja jest ponadczasowa.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Z branżą ślubną jestem związana od sześciu lat – zarówno jako wedding planner, jak i menadżer prestiżowego obiektu weselnego, co stanowi kluczowy atut w organizacji wesel. Rozumiem zarówno możliwości, jak i ograniczenia obiektów weselnych, co pozwala mi efektywnie negocjować i unikać niespodzianek, zapewniając sukces każdej uroczystości.

DLACZEGO WYBRAŁAM TĘ PRACĘ?

Od dłuższego czasu zastanawiałam się jak połączyć moją pasję do zasad savoir-vivre z życiem zawodowym. Odkrycie zawodu wedding plannera otworzyło mi tę możliwość. Aktualnie, w mojej pracy, realizuję swoje aspiracje łącząc zamiłowanie do estetyki, kreatywność oraz empatię – to cechy, które są niezwykle pomocne w tym zawodzie. 

OPINIE

Z całego serca polecam Madzię! Jest przecudowną osobą i gdyby nie Madzia nie dałabym rady tego wszystkiego ogarnąć. Jestem osobą która musi mieć zawsze wszystko pod kontrolą ale zaufałam Madzi i to była najlepsza decyzja! Wszystko było tak jak sobie wymarzyłam. Madzia ma głowę pełna świetnych pomysłów, pełne zrozumienie potrzeb, zawsze pomocna, doradzi kiedy nie jesteśmy pewni, jest oazą spokoju, angażuje się całą sobą, a do tego rozwiąże każdy problem. [...].

Paulina K.

Współpraca z Magdą była niesamowitym doświadczeniem. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne doświadczenie sprawiły, że organizacja naszego ślubu przebiegła absolutnie perfekcyjnie. Magda była z nami na każdym etapie, pomagając nam w wyborze dostawców, dekoracji, harmonogramu i wielu innych szczegółów [...].

Kornelia M.

Z całego serca polecam Magdę i to ze swojej fotograficzne perspektywy! Mieliśmy przyjemność współpracować na bardzo wymagającym weselu i wiem, że organizacja tego wydarzenia była nie lada wyzwaniem. Byłem pozytywnie zaskoczony, jak zobaczyłem jej olbrzymi profesjonalizm przy pracy pod presją. 

Kamil M.

Magda to świetna Wedding Plannerka. Pomogła nam zorganizować nasz ślub i wszystko poszło super gładko [...]. Dzięki niej nasz ślub był dokładnie taki, jakiego sobie życzyliśmy. Jej pomoc sprawiła, że byliśmy mniej zestresowani i mogliśmy naprawdę cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Gorąco polecamy Magdę każdemu, kto planuje ślub.

Adam J.

Magda uczyniła nasz ślub najpiękniejszym dniem w naszym życiu ! Wszystko było dopracowane w 100%! Polecam współpracować z Magdą wszystkim, którzy chcą cudownie przeżyć swoje wesele i nie myśleć o „pilnowaniu” wszystkiego!Była to najlepsza decyzja jeżeli chodzi o planowanie uroczystości! Magda była zawsze pomocna, zorganizowana i uśmiechnięta! Magda jesteś najlepsza !! ❤️❤️ Nasze wesele było jak z bajki i nic byśmy nie zmienili! Dziękujemy Ci bo to Twoja zasługa !

Ola & Piotr

GALERIA ZDJĘĆ